top of page

INTERIOR DESIGN

Uue sisekujunduse projekti kavandamisel on minu esimesed sammud alati seotud põhjaliku arusaamisega kliendi soovidest, vajadustest ja eesmärkidest. Esimese kohtumise käigus püüan luua avatud ja usaldusliku suhte, et klient saaks mulle jagada oma visiooni, eelistusi ja ootusi ruumi suhtes.

Pärast kliendi vajaduste mõistmist võtan aega, et uurida ja analüüsida konkreetse ruumi omadusi, sealhulgas selle suurust, valgustingimusi, arhitektuurilisi detaile ja funktsionaalsust.

Järgmine samm on esialgse disainikontseptsiooni väljatöötamine, kus ühendan kliendi soovid ruumi praktiliste vajadustega. See hõlmab värvipaleti valimist, mööbli ja dekoratiivesemete valikut ning ruumi planeerimist ja ergonoomikat.

Lõpuks koostan esialgse kavandi või visuaalse esitluse, et jagada klientidega oma ideid ja saada neilt tagasisidet enne lõpliku disaini väljatöötamist. Oluline on luua koostööd klientidega ja tagada, et nad tunnevad end kaasatuna kogu protsessis, et lõpptulemus vastaks nende ootustele ja soovidele.

DSC_1292.jpg
Contact
bottom of page